• Prof. Dr. Metin Balcı'nın ilk gün konuşması: Türkiye Adresli Dergiler ve Etik

 

 • Prof. Dr. Myunghui HONG'un konuşması: Overview of Korean Educational system and ICT
 • Tam metin gönderimi 15 Temmuz 2013'e kadar uzatılmıştır.

 • Değerli katılımcılar, sempozyumda sunulan bildirilerin tam metin gönderimi için sistemimizi güncellemiş bulunmaktayız. Sempozyumumuzu destekleyen ve sponsor olan dergilerimizde tam metinlerinizin makale olarak basılabilmesi için tercih etmiş olduğunuz derginin hakem sürecini tamamlaması gerekmektedir. Bunun için yapmanız gerekenler şu adımlardan oluşmaktadır:
1) Tam metninize uygun bir dergi belirleyiniz. Dergiyi belirlerken tam metninizin, derginin konu ve kapsamına uygun olmasına dikkat ediniz.
2) Tam metninizin göndereceğiniz derginin yazım formatına uygun olmasına dikkat ediniz.
3) Sistemimizde bildiri gönderim sayfasına girerek, ilgili bildirinizi seçtikten sonra göndereceğiniz dergiyi işaretlemeniz ve makalenizi sisteme 30 Haziran 2013 tarihine kadar yüklemeniz gerekmektedir.
 
Süreçle İlgili Notlar:
1) Sempozyum ekibi olarak bizler sisteme yüklenen makaleleri toplu olarak dergiye göndereceğiz. Makale değerlendirme süreciyle ilgili herhangi bir sorumluluğumuz ya da yetkimiz bulunmamaktadır.
2) Dergilerin makale yönerge ve şablonlarına size verilen linklerden ulaşabilirsiniz. Bu konuda gerekli hassasiyet ve özeni göstermenizi rica ediyoruz.
3) Herhangi bir dergi yerine sadece tam metin olarak basılması istenen ya da dergilerin değerlendirme sürecini başarıyla tamamlayamayan çalışmaların tam metinleri “Pegem Akademi”nin online sayfasında yayınlacaktır.
4) Seçilebilecek dergiler ve dergilerin yazım yönergeleri aşağıdaki tabloda görülebilir.
 • Değerli Katılımcılar, Katılım belgesi ve yaka kartlarının hazırlanması için sisteme kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Çalışmada ikinci isim olsanız bile sisteme kayıt yaptırmalısınız. Bilginize. İlginiz için teşekkürler.

 • Değerli ICITS katılımcıları, şu anda özetler kitabını düzenliyoruz, bazı özetler yeterli kelime sayısına sahip değil, bu nedenle bu bildiri sahiplerine özetlerini düzenleyip tekrar göndermelerini rica edeceğiz, düzeltme istenen özetlerin en geç 24 Mayıs'a kadar tekrar özetlerini yüklemeleri gerekmektedir. Eğer sizlere bunun için bir e-posta gönderilmedi ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, bilgilerinize...
 • Değerli katılımcılar, bizimle iletişim kurmak için öncelikle İletişim sayfamızdaki arkadaşlarımıza ulaşmanızı, ve genel sorularınız için de icits2013@gmail.com adresimizi kullanmanızı rica ederiz. Ayrıca Facebook üzerinden de sorularınızı sorabilirsiniz...

 • Değerli katılımcılar, kabul mektuplarını bildiri gönderim sistemimizden indirebilirsiniz...

 • Bildiriler için son gönderim tarihi 1 Mayıs 2013 tarihine uzatılmıştır...

 • 1 Şubat itibariyle bildiri gönderim sistemi açılmıştır.

 • Bizi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz : http://www.facebook.com/groups/icits2013/

 • TÜBİTAK DESTEK BAŞVURUSU

  Değerli Katılımcılar, 35 yaşını aşmamış katılımcılara destek için TÜBİTAK'ın Yurt İçi Bilimsel Etkinlikleri Destekleme Programı'na başvuru yapılmış olup, başvuru sonucu sitemizden ilan edilecektir.